Beeline Business korporativ mijozlar uchun JShShIR qo‘shish imkoniyatini ishga tushirdi
Beeline Business korporativ mijozlar uchun yangi imkoniyat joriy etilganini ma’lum qiladi – endi foydalanuvchilar o‘z telefon raqamiga JShShIR qo‘shishlari mumkin.
JShShIR ma’lumotini qo‘shish shaxsni tasdiqlash talab etiladigan bank ilovalari, fintex-servislar va boshqa raqamli xizmatlardan foydalanishda foydalanuvchini to‘g‘ri identifikatsiya qilish imkonini beradi.
Yuridik shaxs JShShIR qo‘shishi uchun Beeline Uzbekistan korporativ bo‘limiga murojaat qilishi lozim. Ofisda hujjatlar to‘plamini to‘ldirish talab etiladi. Ofis mutaxassislari hujjatlarni rasmiylashtirish tartibi bo‘yicha maslahat berishadi. Diqqatingizni shunga qaratamizki, hujjatlar tashkilot muhri hamda tashkilot nomidan imzo qo‘yish huquqiga ega bo‘lgan vakolatli shaxsning imzosi bilan tasdiqlanishi shart.
Qo‘shimcha ma’lumotlarni 0628 raqami, 0628@beeline.uz elektron pochtasi yoki tashkilotingizga biriktirilgan mas’ul shaxs orqali olishingiz mumkin.

Beeline Business запустил привязку ПИНФЛ для корпоративных клиентов
Beeline Business сообщает о новой возможности для корпоративных клиентов – теперь пользователи могут добавить ПИНФЛ к своему номеру телефона.
Добавление ПИНФЛ позволяет обеспечить корректную идентификацию пользователя при использовании банковских приложений, финтех-сервисов и других цифровых услуг, где требуется подтверждение личности.
Для добавления ПИНФЛ юридическому лицу необходимо обратиться в корпоративный отдел Beeline Uzbekistan. В офисе потребуется заполнить пакет документов. Специалисты офиса проконсультируют по деталям оформления. Обращаем внимание, что документы должны быть заверены печатью организации и подписью уполномоченного лица, имеющего право подписи от имени организации.
Получить дополнительную информацию можно по номеру 0628, по электронной почте 0628@beeline.uz или через контактное лицо вашей организации.