Bosh sahifa/Xabarlar/Beeline Business kompaniyalarni “Smart Call” bilan qo‘llab-quvvatlaydi
Raqamli operator korporativ mijozlar uchun yangi “Smart Call” xizmatini ishlab chiqdi, bu esa mijozlarni maxsus takliflar, to‘lov muddatlari va boshqa muhim hodisalar haqida tez va aniq xabardor qilishga yordam beradi.
Biznes uchun yangi “Smart Call” funksiyasi ko‘p sonli foydalanuvchilar va mijozlar uchun bildirishnomalarni optimallashtirish va kompaniyaning Call-markazi samaradorligini kuniga 60 000 ta qo‘ng‘iroqqacha amalga oshirish imkonini beradi.
Smart Call banklar va moliya tashkilotlari, kommunal xizmatlar va boshqa tuzilmalarga iste'molchilarni majburiy to‘lovlarni amalga oshirish muddatlari va boshqa muhim vaziyatlar haqida xabardor qilishda yordam beradi, shu bilan birga mijozlar bilan muloqot qilishga sarflanadigan xarajatlarni sezilarli darajada kamaytiradi. Avtomatlashtirilgan qo‘ng‘iroq bir vaqtning o‘zida yuzlab mijozlarga ovozli xabar yuborish imkonini beradi. Foydalanuvchi mijozning call-markazga qayta qo‘ng‘iroq qilishi mumkin bo‘lgan variant qo‘llab-quvvatlanadi.
— Texnik jihatdan “Smart Call” xizmati ISIVR tizimi asosida amalga oshiriladi, ya’ni tayyor ovozli xabarlar tanlangan parametrlar bo‘yicha yuboriladi va xizmat ko‘rsatuvchi mijozning call-markaziga yo‘naltirilishi mumkin. Ishonchimiz komilki, bunday tizim savdo konvertatsiyasini oshirishga, aloqa markazlari hamda mijozlar va isteʼmolchilarga maʼlumot berish xizmatlari samaradorligini oshirishga yordam beradi”, — dedi Beeline Uzbekistan korporativ savdoni rivojlantirish boʻyicha direktori Dmitriy Fisenko. — Avtomatlashtirilgan qo‘ng‘iroqlar mijozlar bilan muloqot qilish vaqtini sezilarli darajada qisqartirish imkonini beradi.
Kelajakda mijozning maqsadli auditoriyasiga qaratilgan xizmatni ham joriy etish rejalashtirilgan. “Aqlli qo‘ng‘iroq” funksiyasi yuridik shaxsning, ya’ni bunday ma’lumotlarni olishga rozilik bildirgan shaxslarning aloqa ma’lumotlar bazasiga oldindan yozib olingan xabarlarni jo‘natish avtomatlashtirilgan tizimiga asoslangan. Xizmatning batafsil tavsifi va Smart Call xizmatiga ulanish shartlari bilan Beeline Business rasmiy sahifasida tanishing.

Главная/Новости/Beeline Business поможет компаниям умными звонками Smart Call
Digital-оператор разработал для корпоративных клиентов новую услугу Smart Call, которая поможет быстро и точно информировать клиентов о специальных предложениях, сроках платежей и других важных событиях.
Новая функция для бизнеса Smart Call позволяет оптимизировать оповещение большого количества пользователей и клиентов, и увеличить производительность Call-центра компании до 60 000 звонков в день.
Smart Call поможет банкам и финансовым организациям, коммунальным службам и другим структурам информировать потребителей о сроках обязательных платежей и других важных моментах, при этом значительно уменьшит затраты на общение с клиентами. Автоматизированный обзвон позволит доставить голосовое сообщение одновременно до сотен клиентов. Поддерживается опция, когда пользователь может совершить обратный звонок в call-центр клиента.
— Технически услуга Smart Call реализована на базе системы ISIVR, то есть готовые голосовые сообщения направляются по выбранным параметрам и могут быть перенаправлены в call-центр заказчика услуги. Уверены, что такая система поможет увеличить конверсию продаж, повысить эффективность работы контакт-центров и служб информирования клиентов и потребителей, - рассказал директор по развитию корпоративных продаж Beeline Uzbekistan Дмитрий Фисенко. — Автоматизированный обзвон позволяет существенно сократить время на коммуникации с клиентами.
В дальнейшем также планируется внедрение услуги по таргетированию сервиса для целевой аудитории заказчика. Функция Smart Call основана на автоматизированной системе воспроизведения предварительно записанных сообщений по контактной базе юридического лица, то есть лиц, согласовавших получение такой информации. Подробное описание услуги и условия подключения сервиса Smart Call читайте на официальной странице Beeline Business.